American Cruise Lines

American Cruise Lines

Flota sześciu kameralnych statków pod amerykańską banderą zabierająca na pokład nie więcej niż 150 pasażerów. Dobór rejsów oraz wygląd statków został specjalnie zaprojektowany w celu zapewnienia miłych i komfortowych wrażeń z podróży w miejscach objętych ochroną przyrody oraz możliwości dotarcia do niewielkich rzadko uczęszczanych portów na wspaniałych rzekach północnoamerykańskiego kontynentu.

Do dyspozycji Państwa pozostaje wybór ciekawych kulturowo i geograficznie regionów USA jak: Alaska i północno-wschodni Pacyfik, rejsy po rzece Missisipi, tereny północno i południowo-wschodnie kontynentu oraz wyjątkowe rejsy tematyczne. Propozycje rejsów American Cruise Lines są wyjątkowo ciekawe i urozmaicone dzięki obecności na pokładzie wyselekcjonowanych ekspertów prowadzących seminaria na temat odwiedzanych miejsc.

To co wyróżnia American Cruise Lines wśród linii rzecznych to jeden standard kabin oferujący wyjątkowo dużą powierzchnię, bogate wyposażenie oraz dzięki panoramicznym oknom niezrównany widok na odwiedzane miejsca.

LiveZilla Live Help