Niniejszym z przykrością informujemy, iż z powodu niewypłacalności przedsiębiorca Zbigniew Kąkol działający pod firmą Zbigniew Kąkol REJSCLUB.PL nie jest w stanie wywiązać się z umów o świadczenie usług turystycznych zawartych z klientami, których termin rozpoczęcia przypada po dniu 08.02.2018r. i zapewnić klientom zwrotu wpłat lub ich części wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną.

REJSCLUB.PL posiada zabezpieczenie finansowe w postaci gwarancji ubezpieczeniowej w kwocie 830 000,00 zł (osiemset trzydzieści tysięcy złotych). W dniu 08 lutego 2018r. Marszałek Województwa Pomorskiego został poinformowany o niewypłacalności REJSCLUP.PL, co umożliwia klientom skorzystanie z uprawnień przewidzianych w ustawie o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 884 ze zm.).

Należy mieć na uwadze, że marszałek województwa jest uprawniony do występowania na rzecz klientów w sprawach wypłaty środków z tytułu umowy gwarancji bankowej, umowy gwarancji ubezpieczeniowej lub umowy ubezpieczenia, na zasadach określonych w treści tych umów, a także w sprawach wypłaty środków z Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Klienci, którzy zawarli umowy o świadczenie usług turystycznych z REJSCLUB.PL i których wyjazdy zostały zaplanowane po dniu 08.02.2018r. celem uzyskania zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną powinni zgłosić się do:

Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska oraz adresy do korespondencji wszystkich klientów poszkodowanych w wyniku niewykonania lub niewykonania w części zobowiązań wynikających z umowy. Do zgłoszenia należy dołączyć:

  1. kopię umowy o świadczenie usług turystycznych, stanowiących imprezę turystyczną, zawartej między klientem a REJSCLUB.PL;
  2. kopię dowodu wpłaty na rzecz REJSCLUB.PL należności za usługi turystyczne, stanowiące imprezę turystyczną określoną w umowie;
  3. oświadczenie klienta stwierdzające niewykonanie przez REJSCLUB.PL zobowiązań umownych o określonej wartości;
  4. oświadczenie klienta zawierające wskazanie rachunku bankowego, na który ma nastąpić wypłata środków z zabezpieczenia finansowego posiadanego przez REJSCLUB.PL albo wskazanie innego sposobu wypłaty z tego zabezpieczenia.
Roszczenie może złożyć klient, który zawarł umowę w imieniu wszystkich osób z umowy, jak również każdy klient z umowy we własnym imieniu. (wzór zgłoszenia do pobrania)

Wszystkie obecnie odbywające się imprezy turystyczne zorganizowane przez REJSCLUB.PL, zostaną zakończone w planowany sposób. REJSCLUB.PL pokrył wszelkie koszty związane z pobytem i zapewnieniem powrotu klientów do Polski.

Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie, pod numerem 509 387 888 oraz drogą elektroniczną: e- mail: rezerwacje@rejsclub.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00.

Norwegian Cruise Line

Norwegian Cruise Line

NCL Corporation to międzynarodowa linia cruisingowa z główną siedzibą w Miami na Florydzie. Istnieje na rynku od 1966 roku. W Europie, W Londynie i w Wiesbaden, działają dwa biura nadzorujące rejsy w Europie oraz europejski rynek sprzedaży.
Statki NCL odwiedzają Wyspy Karaibskie, Bermudy, Bahamy i Hawaje. W ofercie znajdują się również rejsy po Alasce, Kanadzie, Ameryce Środkowej i Południowej, Europie Północnej oraz Morzu Śródziemnym.

W roku 2000, NCL wprowadza swój sztandarowy produkt, tzw Freestyle Cruising – nowatorską formę wakacji na morzu, oferującą pasażerowi maksimum swobody na pokładzie. Nie ma tutaj sztywnych godzin posiłków, obowiązku stroju wieczorowego, oraz innych zasad mogących zakłócać beztroski wypoczynek.

Na dzień dzisiejszy, NCL posiada najmłodszą flotę wśród wiodących linii Ameryki Północnej - 14 statków specjalnie dostosowanych do potrzeb Freestyle Cruisingu. Jeden z najnowszych statków armatora, NCL Gateway, którego chrzest miał miejsce w lutym 2014 roku, określany jest mianem najbardziej innowacyjnego statku na świecie. Najnowszy, to NCL Escape. Do 2019 planowane jest wodowanie kolejnych jednostek.

W sierpniu 2014 roku linia została nagrodzona tytułem "Wiodąca Linia Crusingowa w Europie" już siódmy raz z rzędu. Dwukrotnie również otrzymała tytuł „Wiodąca Linia Crusingowa na Karaibach”

Na pokładzie jednostek NCL Freestyle Cruising fleet, na pasażerów czeka nawet i 28 różnych restauracji, bez ustalonych z góry godzin posiłku, czynnych od 17.30 do północy. Można więc wybierać kiedy, gdzie i z kim zjeść posiłek. Jeśli takie jest życzenie – każdego dnia rejsu można spędzić wieczór w innej restauracji. Dla Gości preferujących jeść co wieczór w tym samym miejscu, bądź o stałej godzinie istnieje możliwość dokonania rezerwacji, już na pokładzie statku.
Wybór kabin jest również imponujący, tak by zadowolić każdy gust i każdy budżet. W ofercie znajdą Państwo niedrogie i bardzo dobrze wyposażone kabiny wewnętrzne, kabiny dla Singli (na najnowszych statkach), kabiny z prywatnym balkonem, a także największy i najbardziej luksusowy kompleks kabin typu suite na morzu (jak Courtyard Ville z dostępem do prywatej strefy z basenem i pokładem słonecznym, oraz dwie Garden Ville z trzema oddzielnymi sypialniami, łazienkami, oraz pokojem dziennym. Zarówno w jednej jak i drugiej dostępna jest usługa lokaja i concierge'a).

LiveZilla Live Help