Niniejszym z przykrością informujemy, iż z powodu niewypłacalności przedsiębiorca Zbigniew Kąkol działający pod firmą Zbigniew Kąkol REJSCLUB.PL nie jest w stanie wywiązać się z umów o świadczenie usług turystycznych zawartych z klientami, których termin rozpoczęcia przypada po dniu 08.02.2018r. i zapewnić klientom zwrotu wpłat lub ich części wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną.

REJSCLUB.PL posiada zabezpieczenie finansowe w postaci gwarancji ubezpieczeniowej w kwocie 830 000,00 zł (osiemset trzydzieści tysięcy złotych). W dniu 08 lutego 2018r. Marszałek Województwa Pomorskiego został poinformowany o niewypłacalności REJSCLUP.PL, co umożliwia klientom skorzystanie z uprawnień przewidzianych w ustawie o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 884 ze zm.).

Należy mieć na uwadze, że marszałek województwa jest uprawniony do występowania na rzecz klientów w sprawach wypłaty środków z tytułu umowy gwarancji bankowej, umowy gwarancji ubezpieczeniowej lub umowy ubezpieczenia, na zasadach określonych w treści tych umów, a także w sprawach wypłaty środków z Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Klienci, którzy zawarli umowy o świadczenie usług turystycznych z REJSCLUB.PL i których wyjazdy zostały zaplanowane po dniu 08.02.2018r. celem uzyskania zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną powinni zgłosić się do:

Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska oraz adresy do korespondencji wszystkich klientów poszkodowanych w wyniku niewykonania lub niewykonania w części zobowiązań wynikających z umowy. Do zgłoszenia należy dołączyć:

  1. kopię umowy o świadczenie usług turystycznych, stanowiących imprezę turystyczną, zawartej między klientem a REJSCLUB.PL;
  2. kopię dowodu wpłaty na rzecz REJSCLUB.PL należności za usługi turystyczne, stanowiące imprezę turystyczną określoną w umowie;
  3. oświadczenie klienta stwierdzające niewykonanie przez REJSCLUB.PL zobowiązań umownych o określonej wartości;
  4. oświadczenie klienta zawierające wskazanie rachunku bankowego, na który ma nastąpić wypłata środków z zabezpieczenia finansowego posiadanego przez REJSCLUB.PL albo wskazanie innego sposobu wypłaty z tego zabezpieczenia.
Roszczenie może złożyć klient, który zawarł umowę w imieniu wszystkich osób z umowy, jak również każdy klient z umowy we własnym imieniu. (wzór zgłoszenia do pobrania)

Wszystkie obecnie odbywające się imprezy turystyczne zorganizowane przez REJSCLUB.PL, zostaną zakończone w planowany sposób. REJSCLUB.PL pokrył wszelkie koszty związane z pobytem i zapewnieniem powrotu klientów do Polski.

Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie, pod numerem 509 387 888 oraz drogą elektroniczną: e- mail: rezerwacje@rejsclub.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00.

Rejs: Wyspy Brytyjskie

Irlandia
termin: 02 wrzesień 2018 - 09 wrzesień 2018
ilość noclegów: 7
statek: Disney Magic
ceny od
1 571.77/os.
DataPortWpłynięcieWypłynięcieLegenda
dzień 1niedziela
02.09.2018
Dover
Wielka Brytania
--:--16:00
dzień 2poniedziałek
03.09.2018
Dzień na morzu--:----:--
dzień 3wtorek
04.09.2018
Cork
Irlandia
08:0018:00

Duży port na brzegach Zatoki Cork, przy ujściu rzeki Lee do Morza Celtyckiego, drugie co do wielkości miasto Irlandii. Urocze miejsce z wieloma malowniczymi mostami i nabrzeżami. Zabytki: W mieście znajdują się dwie katedry – rzymskokatolicka Katedra Św. Marii, wybudowana w XIX wieku, w stylu neogotyckim, oraz należąca do protestanckiego kościoła Irlandii Katedra św. Finbarra. Najstarszą budowlą w mieście jest wieża Red Abbey - pierwotnie była dzwonnicą kościoła wybudowanego w końcu XIII wieku.
Słynną budowlą jest również wieża kościoła Św. Anny w dzielnicy Shandon, z charakterystycznym łososiem na szczycie. Kościół ten znany jest głównie ze względu na zabytkowe dzwony (ang.bells of ...

czytaj dalej »
dzień 4środa
05.09.2018
Dublin
Irlandia
08:0018:00
Dublin / Irlandia

Port u ujścia rzeki Liffey do Zatoki Dublińskiej. Stolica i największe miasto Irlandii. Rzeka dzieli miasto na dwie części: Northside oraz nowocześniejszą i bardziej zamożną Southside. Dublin to interesujące miejsce, posiadające specyficzną atmosferę i wiele atrakcji turystycznych. Zabytków sprzed XVII wieku zachowało się stosunkowo niewiele. Jednym z nich jest wybudowany przez NormanówZamek Dubliński. Swój obecny wygląd zawdzięcza przebudowie z XVIII wieku (po pożarze). Z pierwotnej warowni zachowała się jedynie Record Tower. W pobliżu zamku, od zachodniej strony znajduje się katedra Christchurch z początku ubiegłego tysiąclecia.
Warto zobaczyć także: stojący na brzegu rzeki monumentalny Custom House; Kilmainham Hospital – zaprojektowany na ...

czytaj dalej »
dzień 5czwartek
06.09.2018
Greenock, Szkocja
Wielka Brytania
08:0018:00
dzień 6piątek
07.09.2018
Liverpool
Wielka Brytania
08:0019:30
dzień 7sobota
08.09.2018
Dzień na morzu--:----:--
dzień 8niedziela
09.09.2018
Dover
Wielka Brytania
07:00--:--
Aktualny kurs walut:
1EUR: 4.3175PLN
1USD: 3.5096PLN
1GBP: 4.9096PLN
1CAD: 2.7713PLN
Cena katalogowaCena promocyjna
Kabina wewnętrznaod 1 571.77
Kabina zewnętrzna z oknemod 1 720.05
Kabina zewnętrzna z balkonemod 2 431.80
Suite (apartament)od 4 062.87
Kabina jednoosobowana zapytanie
3 i 4 osoba dorosła w kabiniena zapytanie
dziecko od 2 do 12 lat jako 3 i 4 osoba w kabiniena zapytanie
dziecko od 0 do 2 lat jako 3 i 4 osoba w kabiniena zapytanie
Opłaty portowe 113.16

Uwaga! Ceny za osobę w kabinie dwuosobowej.

Cena zawiera:

zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii; wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy; napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku; serwis kabinowy; korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.); udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.).

Cena nie zawiera:

kosztów dojazdu do portu; ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów; wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu; korzystania z barów, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji; korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet) i wydatków osobistych; napiwków dla obsługi na statku (kwota uzależniona od długości rejsu); ubezpieczenia KL, NNW i bagaż, kosztów wiz (tam gdzie wymagane).

Logo: Disney Cruise Line

Linia: Disney Cruise Line

Wybierając wakacje na Disney Cruise Line pasażerowie wkraczają na pokład pełen fantazji, zabawy i atrakcji. Niezależnie od wieku, czy preferowanego stylu spędzania wakacji podroż ta pozostawi wspaniałe wspomnienia. Linia posiada dwa statki, dobrze rozpoznawalne, każdy z charakterystycznymi żółtymi ornamentami na kominie. Łącząc klasyczną elegancję i rozrywkę, Disney Magic oraz bliźniaczy Disney Wonder zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o rodzinach. Nie ma szans by ktokolwiek tutaj się nudził. Oferowane rejsy to: Bahamy, Karaiby, Alaska (od 2011), Morze Śródziemne, Europa Północna, Riwiera ...

dowiedz się więcej »
Disney Magic

Statek: Disney Magic

Stworzony by przypomnieć blask i piękno złotej ery podróży oceanicznych. W wyniku skrupulatnej budowy i wyczerpujących testów powstała jednostka łącząca siłę, prędkość i piękną formę. Dziś ten solidny statek zapewnia pasażerom optymalną wygodę, bezpieczeństwo i, co najważniejsze, jest przyjazny dla rodzin.

Specjalne zamawiane grafiki, rzeźby i wyroby z drewna, jak również unikatowe obrazki z przepastnych archiwów wytwórni Disney'a sprawiają że wnętrza statku (styl Art Deco ) są niepowtarzalne i łatwo rozpoznawane. Gości wita wykonana z brązu figura Myszki Miki jako ...

dowiedz się więcej »
LiveZilla Live Help