Niniejszym z przykrością informujemy, iż z powodu niewypłacalności przedsiębiorca Zbigniew Kąkol działający pod firmą Zbigniew Kąkol REJSCLUB.PL nie jest w stanie wywiązać się z umów o świadczenie usług turystycznych zawartych z klientami, których termin rozpoczęcia przypada po dniu 08.02.2018r. i zapewnić klientom zwrotu wpłat lub ich części wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną.

REJSCLUB.PL posiada zabezpieczenie finansowe w postaci gwarancji ubezpieczeniowej w kwocie 830 000,00 zł (osiemset trzydzieści tysięcy złotych). W dniu 08 lutego 2018r. Marszałek Województwa Pomorskiego został poinformowany o niewypłacalności REJSCLUP.PL, co umożliwia klientom skorzystanie z uprawnień przewidzianych w ustawie o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. Nr 133, poz. 884 ze zm.).

Należy mieć na uwadze, że marszałek województwa jest uprawniony do występowania na rzecz klientów w sprawach wypłaty środków z tytułu umowy gwarancji bankowej, umowy gwarancji ubezpieczeniowej lub umowy ubezpieczenia, na zasadach określonych w treści tych umów, a także w sprawach wypłaty środków z Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

Klienci, którzy zawarli umowy o świadczenie usług turystycznych z REJSCLUB.PL i których wyjazdy zostały zaplanowane po dniu 08.02.2018r. celem uzyskania zwrotu wpłat wniesionych tytułem zapłaty za imprezę turystyczną powinni zgłosić się do:

Zgłoszenie powinno zawierać imiona i nazwiska oraz adresy do korespondencji wszystkich klientów poszkodowanych w wyniku niewykonania lub niewykonania w części zobowiązań wynikających z umowy. Do zgłoszenia należy dołączyć:

  1. kopię umowy o świadczenie usług turystycznych, stanowiących imprezę turystyczną, zawartej między klientem a REJSCLUB.PL;
  2. kopię dowodu wpłaty na rzecz REJSCLUB.PL należności za usługi turystyczne, stanowiące imprezę turystyczną określoną w umowie;
  3. oświadczenie klienta stwierdzające niewykonanie przez REJSCLUB.PL zobowiązań umownych o określonej wartości;
  4. oświadczenie klienta zawierające wskazanie rachunku bankowego, na który ma nastąpić wypłata środków z zabezpieczenia finansowego posiadanego przez REJSCLUB.PL albo wskazanie innego sposobu wypłaty z tego zabezpieczenia.
Roszczenie może złożyć klient, który zawarł umowę w imieniu wszystkich osób z umowy, jak również każdy klient z umowy we własnym imieniu. (wzór zgłoszenia do pobrania)

Wszystkie obecnie odbywające się imprezy turystyczne zorganizowane przez REJSCLUB.PL, zostaną zakończone w planowany sposób. REJSCLUB.PL pokrył wszelkie koszty związane z pobytem i zapewnieniem powrotu klientów do Polski.

Dodatkowe informacje udzielane są telefonicznie, pod numerem 509 387 888 oraz drogą elektroniczną: e- mail: rezerwacje@rejsclub.pl od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 16:00.

Rejs: Z Malagi do Cannes

Palma de Mallorca / Majorka
termin: 28 kwiecień 2018 - 05 maj 2018
ilość noclegów: 7
ceny od
2 050.00/os.
DataPortWpłynięcieWypłynięcieLegenda
dzień 1sobota
28.04.2018
Malaga
Hiszpania
--:----:--
Malaga / Hiszpania

Tętniące życiem miasto nadmorskie i stolica Costa del Sol, drugi co do wielkości port Hiszpanii. Na turystów czekają tutaj kilometry piaszczystych plaż, malownicze ogrody i fantastyczna pogoda. Jednym z najbardziej interesujących miejsc jest mająca ponad 800 lat historyczna część miasta. Klimat sprzyja uprawom drzewek pomarańczowych, bananów, bawełny, fig, winorośli i trzciny cukrowej. Ze względu na lokalizację nad morzem jest to również ważny port rybacki i handlowy, wraz ze stocznią oraz bazą marynarki wojennej. Malaga to również ośrodek turystyczny oferujący przyjezdnym piękne plaże. Istnieje możliwość zwiedzania indywidualnego lub wykupienia wycieczki fakultatywnej od armatora. Należy jednak pamiętać, że wycieczki fakultatywne nie są ...

czytaj dalej »
dzień 2niedziela
29.04.2018
Dzień na morzu--:----:--
dzień 3poniedziałek
30.04.2018
Ibiza, Baleary
Hiszpania
--:----:--
dzień 4wtorek
01.05.2018
Palma de Mallorca, Majorka
Hiszpania
--:----:--
Palma de Mallorca / Majorka

Stolica i największe miasto Balearów oraz wyspy Majorka. Jest jednym z największych ośrodków turystycznych świata, a jego lotnisko jednym z najruchliwszych w Europie. To zabytkowe miasto ma liczne walory turystyczne. Znana również z życia nocnego i olbrzymiej ilości klubów, barów, restauracji i dyskotek. Najokazalsza budowla centrum to gotycka katedra La Seu. Budowana przez kilka stuleci, stoi na miejscu wielkiego meczetu Maurów, zburzonego po zdobyciu miasta przez Jaime I Aragonskiego na początku XIII wieku. Władca wniósł ją w podziękowaniu za ocalenie floty z potężnego sztormu. Nawa o wysokości 44m należy do najwyższych gotyckich budowli w Europie. Na początku XX wieku świątynie ...

czytaj dalej »
dzień 5środa
02.05.2018
Mahon, Minorka
Hiszpania
--:----:--

Katalońskie "Maó" stolica i główny port Minorki w hiszpańskim archipelagu Balearów. Miasto stoi na stromym, południowym brzegu zatoki, uważanej za jeden z najlepszych naturalnych portów na świecie. Zachowały się tu fragmenty starych murów miejskich, kilka kościołów oraz kolorowe domy z charakterystycznymi, przesuwanymi pionowo okiennicami. Wyspa słynie ze wspaniałych, megalitów takich jak navety (kamienne grobowce komorowe), czy taule (kształt litery "T"). W starożytności należała do Kartaginy, następnie do Rzymu. Jak na razie szczęśliwie uniknęła większości konsekwencji związanych z rozwojem masowej turystyki. Tutejsze wioski i miasteczka nawet w sezonie wydają się być spokojne i ciche.

czytaj dalej »
dzień 6czwartek
03.05.2018
Bonifacio, Korsyka
Francja
--:----:--
dzień 7piątek
04.05.2018
Calvi, Korsyka
Francja
--:----:--
dzień 8sobota
05.05.2018
Cannes
Francja
--:----:--

Godziny przypłynięcia i wypłynięcia do/z poszczególnych portów uzależnione są od warunków pogodowych.

Aktualny kurs walut:
1EUR: 4.3175PLN
1USD: 3.5096PLN
1GBP: 4.9096PLN
1CAD: 2.7713PLN
Cena katalogowaCena promocyjna
Kabina wewnętrznaod 2 050.00
Kabina zewnętrzna z oknemod 2 165.00
Suite (apartament) 4 210.00
Kabina jednoosobowa 2 480.00
3 osoba dorosła w kabinie 735.00
dziecko do 18 lat jako 3 i 4 osoba w kabinie 735.00
Opłaty portowe 235.00

Uwaga! Ceny za osobę w kabinie dwuosobowej.

Cena zawiera:

zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii; wyżywienie - 3 główne posiłki, przekąski między posiłkami, bufet lub przekąski o północy; napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku; serwis kabinowy; korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen, jacuzzi, sala fitness, itp.); udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.).

Cena nie zawiera:

kosztów dojazdu do portu; ewentualnych noclegów w hotelu przed/po rejsie i transferów; wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu; korzystania z barów, mini baru w kabinie oraz napojów zamawianych w restauracji; korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet) i wydatków osobistych; napiwków dla obsługi na statku (kwota uzależniona od długości rejsu); ubezpieczenia KL, NNW i bagaż, kosztów wiz (tam gdzie wymagane).

Logo: Star Clippers

Linia: Star Clippers

Rejs jakiego nie doświadczy się na żadnych innych jednostkach. Linia posiada trzy luksusowe żaglowce pływające od Morza Śródziemnego po Daleki Wschód, Karaiby i Polinezję Francuską. Star Clippers to komfort, doskonały relaks, przyjazna załoga i międzynarodowa kuchnia. Wszyscy miłośnicy przygody mogą uczestniczyć w stawianiu żagli, wspiąć się na maszt, posiedzieć na bocianim gnieździe, albo po prostu wypoczywać i cieszyć słońcem. Kilka tysięcy metrów kwadratowych żagli nad głową sprawi, że każdy poczuje się jak dawni wielcy odkrywcy. Polecamy wszystkim aktywnym i niezależnym ...

dowiedz się więcej »
Royal Clipper

Statek: Royal Clipper

Jednostka flagowa armatora, której widok pod pełnymi żaglami po prostu zapiera dech w piersiach. Inspirowany legendarnym żaglowcem Preussen z początku XIX wieku, jest największym i jedynym pięciomasztowcem przemierzającym morza i oceany od czasów jego słynnego poprzednika. Może pomieścić 227 pasażerów do których dyspozycji oddane są 104 kabiny, każda elegancko i wygodnie wyposażona. Ostatni z dużych żaglowców budowanych w Stoczni Gdańskiej pod nazwa Gwarek, ukończony w stoczni holenderskiej już jako Royal Clipper.

dowiedz się więcej »

Autokar

Połączenie: Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław - Malaga

Przewoźnik: Intercars

Przewoźnik Intercars oferuje przejazdy do Malagi na dworzec autobusowy Paseo de Los Tilos (ok. 3 km od portu). Z dworca autobusowego do portu można się dostać taksówką.
Czas podróży: ok. 60 godz.
LiveZilla Live Help