Rejs: W Krainie Fiordów Norweskich

Norwegia
termin: 23 czerwiec 2018 - 30 czerwiec 2018 (inne terminy)
ilość noclegów: 7
statek: MSC Preziosa
ceny od
5 295.00   4 895.00/os.
OFERTA SPECJALNA - 8% TANIEJ

Oferta specjalna: Specjalny rabat 400 PLN/os. obowiązuje tylko do 30.11.2017.

Opłaty portowe i obowiązkowe już w cenie.
DataPortWpłynięcieWypłynięcieLegenda
dzień 1sobota
23.06.2018
Kilonia
Niemcy

Spotkanie z pilotem w porcie i zaokrętowanie na statek MSC Preziosa. Uwaga! Klienci korzystający z grupowego przelotu spotykają się z pilotem na lotnisku w Warszawie. Po przylocie do Hamburga odbywa się transfer do portu w Kilonii.

--:--18:00
dzień 2niedziela
24.06.2018
Kopenhaga
Dania

Indywidualne zwiedzanie stolicy Danii lub udział w wycieczce fakultatywnej.

08:0017:00
Kopenhaga / Dania

Ze swoimi brukowanymi uliczkami, pałacami, muzeami i wspaniałymi ogrodami jest jednym z najczęściej odwiedzanych portów Europy Północnej. Od czasów Wikingów urosła z małej wioski rybackiej do tętniącej życiem metropolii. Jest tutaj wiele rzeczy do zobaczenia i każdy znajdzie w duńskiej stolicy coś dla siebie. Są królewskie pałace i nowoczesne budynki, są publiczne ogrody, jest słynne Nyhavn (Nowe Nabrzeże) ze stojącymi rzędem malowniczymi kolorowymi domkami i niezliczonymi kafejkami.
Główne zabytki i atrakcje: Amalienborg — oficjalna rezydencja duńskich monarchów i rodziny królewskiej; XVIII w. barokowo-eklektyczny; kościół Fryderyka (Frederiks Kirke ) w dzielnicy Frederiksstaden. Jego kopuła wzorowana na watykańskiej bazylice św. Piotra; zamek Rosenborg - dawna ...

czytaj dalej »
dzień 3poniedziałek
25.06.2018
Dzień na morzu--:----:--
dzień 4wtorek
26.06.2018
Hellesylt i Geiranger
Norwegia

Czas wolny na indywidualne zwiedzanie miasteczka Hellesylt lub udział w fakultatywnym rejsie po słynnym Geirangerfjord.

08:0018:00
Geiranger / Norwegia

Geirangerfjord (norw. Geirangerfjorden) - fiord w południowo-zachodniej Norwegii, w 2005 roku wraz z Nærøyfjord wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Fiord ma długość 16 kilometrów i otoczony jest stromymi, skalistymi zboczami, po których spływają liczne wodospady. Na okolicznych wzgórzach rozsiane są dawne, opuszczone farmy. Między wioskami Geiranger i Hellesylt, leżącymi na przeciwległych krańcach wąskiej doliny fiordu, kursują promy.

czytaj dalej »
dzień 5środa
27.06.2018
Bergen
Norwegia

Indywidualne zwiedzanie miasta, m.in.: słynna dzielnica Bryggen z drewnianymi domami kupców hanzeatyckich lub udział w wycieczce fakultatywnej.

08:0018:00
Bergen / Norwegia

Drugie co do wielkości miasto Norwegii, nazywane bramą do fiordów. Malowniczo otoczone przez 7 wzgórz (od niecałych 300 do ponad 600 metrów wysokości). Panuje tu specyficzny klimat - największa na świecie suma opadów. Atrakcje turystyczne: liczne kościoły, m.in.: NMP w stylu romańskim (XII, XIII w.), katedra św. Olafa, kościół Św. Krzyża, w stylu renesansowym (XVIw.), także renesansowy kościół Nyrkirken (XVIII w.); Ratusz (XVI w.), szpital trędowatych Św. Krzyża, brama miejska z XVII w.; zamek Bergenhus (XIII w.), ze słynną salą Haakona IV, średniowieczna wieża Rosenkrantz, pałac Damsgaard (XVIII w.). Ponadto liczne drewniane domy mieszkalne, a wśród nich słynny zespół drewnianej ...

czytaj dalej »
dzień 6czwartek
28.06.2018
Flam
Norwegia

Czas wolny na spacer nad fiordem lub wycieczkę górską po okolicznych wzgórzach. Dla chętnych udział w wycieczce fakultatywnej, m.in.: malowniczy przejazd kolejką Flamsbana do stacji Myrdal na wysokość 866,8 m n.p.m.

07:0018:00
dzień 7piątek
29.06.2018
Dzień na morzu--:----:--
dzień 8sobota
30.06.2018
Kilonia
Niemcy

Po śniadaniu wyokrętowanie ze statku i zakończenie imprezy. Uwaga! Klienci korzystający z grupowego przelotu z pilotem mają możliwość skorzystania ze spaceru po mieście, po którym odbędzie się transfer na lotnisko.

10:00--:--
Aktualny kurs walut:
1EUR: 4.3781PLN
1USD: 3.7128PLN
1GBP: 4.8994PLN
1CAD: 2.8975PLN
Cena katalogowaCena promocyjna
Kabina wewnętrzna 5 295.00 4 895.00
Kabina zewnętrzna z oknem 6 395.00 5 995.00
Kabina zewnętrzna z balkonem 7 095.00 6 695.00
3 i 4 osoba dorosła w kabiniena zapytanie
dziecko od 12 do 17 lat jako 3 i 4 osoba w kabinie 950.00
dziecko od 2 do 11 lat jako 3 i 4 osoba w kabinie 950.00
Opłaty portowe i obowiązkowew cenie

Uwaga! Ceny za osobę w kabinie dwuosobowej.

Cena zawiera:

8 dniowy rejs statkiem MSC Preziosa - zakwaterowanie w kabinie wybranej kategorii (7 noclegów); wyżywienie w trakcie rejsu: 3 główne posiłki i podwieczorek; napoje serwowane do śniadania i w bufetach samoobsługowych; serwis bagażowy podczas wejścia i zejścia ze statku oraz serwis kabinowy; korzystanie ze wszystkich urządzeń sportowo - rekreacyjnych znajdujących się na pokładzie statku (basen - ręczniki basenowe w cenie, jacuzzi, sala fitness, itp.); udział we wszystkich imprezach organizowanych na statku (przedstawienia w teatrze, koncerty, programy animacyjne itp.); transfery lotnisko w Hamburgu - port w Kilonii - lotnisko w Hamburgu (w sytuacji własnego dojazdu koszt parkingu portowego na czas trwania rejsu); podatki, opłaty portowe 130 EUR/os. i ubezpieczenie: KL, NNW i bagażu; opiekę polskiego pilota w trakcie całej imprezy.

Cena nie zawiera:

wycieczek fakultatywnych w trakcie rejsu; korzystania z barów, mini baru w kabinie i napojów zamawianych w restauracji; korzystania z punktów usługowych (fryzjer, pralnia, fotograf, salon piękności i odnowy biologicznej, internet); ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych; napiwków dla obsługi na statku (ok. 10 EUR/os./dzień); wydatków osobistych w trakcie całej imprezy.

Uwagi:

podane w tabeli ceny dotyczą kabin Bella. Istnieje możliwość rezerwacji kabin Fantastica - dopłata - kabina wew. 220 PLN/os. kabina z oknem lub balkonem 395 PL/os.; dopłata do podstawowego pakietu napojów All Inclusive: 182 EUR/os. dorosła/ rejs, 84 EUR dziecko do 14 lat, możliwe również inne pakiety (pakiet musi być wykupiony przez każdą osobę zakwaterowaną w kabinie - można zakupić w biurze przed rejsem); kabiny 1, 3 i 4 osobowe są na zapytanie i sprzedawane tylko po potwierdzeniu; podczas rejsu organizowane są dwa wieczory galowe, podczas których zalecane są stroje wieczorowe; grupa z polskim pilotem realizowana przy min. 20 osobach; pilot spotyka się z uczestnikami na lotnisku w Warszawie.

Bilet lotniczy

Powyższa cena dotyczy przelotu w klasie ekonomicznej i została podana w oparciu o cenę z dnia przygotowania oferty. Dokładna cena przelotu podawana jest w momencie rezerwacji. Proponowany przelot liniami lotniczymi LOT.
Rezerwując bilet lotniczy indywidualnie prosimy sprawdzić w biurze godziny realizacji transferów.

Przelot WARSZAWA - HAMBURGPrzelot HAMBURG - WARSZAWA
Warszawa - Hamburg: 9:15 - 11:05Hamburg - Warszawa: 19:35 - 21:15

Logo: MSC Cruises

Linia: MSC Cruises

MSC Cruises jest liderem na rynku rejsów po Morzu Śródziemnym, pływając po tym obszarze przez cały rok. Dodatkowo oferuje szeroki wybór tras sezonowych jak: Europa Północna, rejsy przez Atlantyk, Karaiby, Ameryka Północna i Południowa, Kanada, Ocean Indyjski, Zachodnia i Południowa Afryka. Firma jest całkowicie europejska, zatrudnia 12.000 osób na całym świecie i posiada biura w 42 państwach. Nowoczesna flota MSC to efekt programu inwestycji 5.5 miliarda EURO rozpoczętego w roku 2003. Dwa statki klasy „Fantasia” ,MSC Splendida (lipiec ...

dowiedz się więcej »
MSC Preziosa

Statek: MSC Preziosa

Najnowszy statek z klasy Fantasia. Początkowo miał należeć do Kaddafiego jednak po wybuchu powstania w Libii i śmierci dyktatora statek został odkupiony przez MSC. Ochrzczony 23 marca 2013 r. Portem macierzystym jest Genua. Wnętrze statku, podobnie jak na statkach bliźniaczych, zachwyca każdego pasażera. Bogate zaplecze atrakcji sprawia, że nie sposób poczuć nudę podczas rejsu tym statkiem. Do dyspozycji gości m.in kino 4D, symulator F1, baseny w tym jeden z rozsuwanym dachem i wspaniałe centrum SPA. MSC Preziosa to również ...

dowiedz się więcej »

Prosimy o kontakt z biurem w celu potwierdzenia dostępności wycieczek w trakcie wybranego przez Państwa rejsu.

LiveZilla Live Help