Rejsy Rzeczne

Rejsy rzeczne to najszybciej rozwijający się segment turystyki w ostatnich kilkunastu latach.

Rejsy te odbywają się na kameralnych i eleganckich jednostkach mogących pomieścić na pokładzie od kilkunastu do około 200 pasażerów. Można je nazwać pływającymi, wysokiej klasy hotelami, które mogą zacumować w centrach miast znajdujących się w głębi lądu, do których tradycyjne statki morskie nie mają dostępu. Atutem tych statków jest fakt, że zawijają one zarówno do dużych metropolii takich jak Wiedeń, Budapeszt (rejsy po Dunaju) czy Paryż (rejsy po Sekwanie) jak i do malowniczo położonych miasteczek jak Rudesheim (rejsy po Renie) czy Cochem (rejsy po Mozeli).

Podczas rejsów rzecznych mamy możliwość odwiedzenia wielu regionów winnych takich jak Porto (rejsy po Duero) czy też Bordeaux (rejsy po Garonnie).
Rejsy po rzekach świata są również bardzo wygodnym sposobem poznania wielu fascynujących i egzotycznych miejsc naszej planety takich jak: Amazonia (rejsy po Amazonce), Nowy Orlean (rejsy po Missisipi) czy też Birma (rejsy po Irawadi). Podczas tych rejsów przeżyjemy wspaniałe przygody, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Najpopularniejsze kierunki rejsów rzecznych w Europie to: Francja (Sekwana, Bordeaux, Prowansja oraz szlakiem zamków nad Loarą), Ren z dopływami, rejsy po Padzie rozpoczynające się w Wenecji, rejsy po Dunaju, Półwysep Iberyjski (rejsy po Duero w Portugalii oraz po Gwadalkiwir rozpoczynające się w Sevilli) oraz rejsy po krajach Beneluksu.

Zapraszamy na rejsy rzeczne w Europie i rejsy po największych rzekach świata, takich jak: Ren, Dunaj, Wołga, Mekong, Jangcy, Ganges, Nil, Amazonka i wiele innych rzek.

Największa oferta rejsów rzecznych w Polsce.


LiveZilla Live Help