REJSY TO NASZA PASJA

RejsClub.pl powstał z zamiłowania do cruisingu. Ludzie, którzy go tworzą jako jedni z pierwszych w Polsce kilkanaście lat temu zaczęli polecać i reklamować tę formę wypoczynku. Co więcej sami mieli okazję wiele razy z niej korzystać i zdobyć praktyczne doświadczenie. Dzięki temu powstaje oferta skierowana do najbardziej wyrafinowanego i wymagającego klienta, któremu oferujemy bogaty wybór luksusowych rejsów i ekskluzywnych wypraw. Współpracujemy z najlepszymi światowymi armatorami. Posiadamy również szeroką ofertę mniejszych, butikowych statków, luksusowych żaglowców oraz rejsów rzecznych. Dla nas nie ma miejsc do których nie można dotrzeć i nawet najbardziej odległa i niedostępna destynacja stanie się bardziej przyjazna na pokładzie luksusowego statku, a każda ekskluzywna wyprawa lub rejs rzeczny pozostaną na długo w pamięci. Doświadczenie jakie posiadamy, pozwala nam oferować rejsy i wyprawy, które usatysfakcjonują nawet najbardziej zagorzałego, wymagającego podróżnika. RejsClub.pl zajmuje się kompleksową organizacją luksusowych podróży, tworząc ofertę szytą na miarę dla naszych wyjątkowych klientów.

Naszym priorytetem jest stuprocentowe zadowolenie klienta.

Zbigniew Kąkol
Właściciel
i dyrektor zarządzający

Związany z branżą turystyczną od ponad 20 lat, rozpoczynał pracę jako pilot i rezydent. Pasjonat podróży morskich, jako jeden z pierwszych wprowadzał cruising na polskim rynku.

Przez wiele lat dyrektor ds. turystyki i rejsów w Biurze Podróży Atlas Tours, miał również kilkuletnią przygodę z branżą hotelarską i gastronomiczną. Morze kocha od zawsze i choć pochodzi ze Śląska, to od kilku lat mieszka w Trójmieście.

Co więcej, nadal kiedy tylko może, stara się praktycznie korzystać z cruisingu i zdobywać nowe doświadczenia.

Katarzyna Roj
Dyrektor produktu

W RejsClubie od momentu powstania firmy, odpowiedzialna za dział rezerwacji i współpracę z armatorami. Dba o to, by oferty były jak najlepsze, a standard obsługi Klienta jak najwyższy.

Mieszka w Gdańsku, tam też kończyła studia. W branży od kilkunastu lat, przygodę z turystyką rozpoczynała w PBP Orbis, w punkcie na terminalu promowym w Gdyni i w Gdańsku.

Zainteresowanie podróżami morskimi trwa nieustająco, a rejsy nadal uważa za najlepszy sposób na relaks i wypoczynek.

Marta Piwańska
Specjalista ds. rejsów

Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Pracę w branży turystycznej rozpoczęła w 2007 roku jak kasjer lotniczy. Kolejne etapy pracy związane były z podróżami i odkrywaniem nowych fascynacji i zamiłowań.

Na pokładzie RejsClub.pl od 2012 roku. Zaczynając przygodę z crusingiem nawet nie przypuszczała, że to tak uzależnia. Po godzinach pracy w pełni oddana mama Kubusia. Z zamiłowania domowy cukiernik, miłośniczka podróży kulinarnych.

Małgorzata Rompa
Specjalista ds. rejsów
i pilot wycieczek

Absolwentka Resocjalizacji, ale z turystyką związana od lat. Przez wiele lat procowała jako pilot wycieczek, obsługując między innymi wycieczki do Włoch i Hiszpanii.

Realizując marzenia o zamieszkaniu nad morzem, przed rokiem przeprowadziła się do Trójmiasta, a praca w RejsClub.pl stała się dopełnieniem. Od roku zarażona crusingiem. Nieuleczalnie... :)

Waldemar Ściuba
Specjalista ds. rejsów
i połączeń lotniczych

Absolwent Studium Turystyczno-Hotelarskiego w Gdyni, od początku kariery związany z branżą turystyczną; rozpoczynał w grupie Orbis, potem kilka lat spędził pracując na pokładach statków wycieczkowych Celebrity Cruises i Carnival Cruise Line, co do dziś pozostawiło sentyment i zamiłowanie do cruisingu. Obecnie kasjer lotniczy i specjalista ds. rejsów połączonych z pobytami w hotelach oraz dodatkowymi usługami. Swoje doświadczenie i znajomość wakacyjnych kierunków wykorzystuje w pracy na co dzień. Prywatnie pasjonat motoryzacji, sportów wodnych i podróży.

Kornelia Wieliczko
Specjalista ds. rejsów

Ukończyła studia na UG - Geografia (z pasji, a nie "bo łatwo było się dostać"), podróżuje od zawsze - zorganizowanie, autostopem, rowerem, pociągiem, autobusem, itp. Najlepszy odpoczynek - GÓRY, 20km dziennie, 25kg na plecach w plecaku i namiot :) lub miejsca styku gór z morzem (2w1) - Bałkany.

Co lubi poza tym: twórcze funkcjonowanie - m.in. fotografia, grafika, rysunek, rękodzieło i niezmiennie matematyka.

Barbara Kochanowska
Specjalista ds. grafiki
i rozwoju stron internetowych

Z zawodu informatyk, jednak tym co naprawdę uwielbia jest grafika komputerowa. Z rejsami związana od lat, w RejsClubie pracuje od początku powstania firmy, wcześniej w biurze podróży Atlas Tours.

Dba o szatę graficzną strony, tworzy newslettery, reklamy oraz katalogi. Mama wspaniałej dwójki dzieci, fascynatka wnętrz w stylu shabby chic.

Aleksandra Szymczyk
Specjalista ds. e-marketingu
i rozwoju stron internetowych

Pasjonatka podróży, tych bliskich i dalekich, z wielką przyjemnością zdobywa nowe, podróżnicze doświadczenia.

Zakochana w rejsach i swoją miłością chętnie zaraża otoczenie. Choć jeszcze kilka lat temu nic na to nie wskazywało, zainteresowała się również tematem grafiki komputerowej i e-marketingu... i tak już zostało.

Z zapałem poszerza swoje umiejętności w pracy, odpowiadając w szczególności za rozwój, wygląd i promocję portalu tanieplywanie.pl.

Dorota Stachowicz
Specjalista ds. edycji
i wprowadzania danych

Absolwentka Zarzadzania i Marketingu. Przez wiele lat związana z bankowością, jednak zawsze czuła, że nie jest to jej wymarzona praca. Zauroczenie cruisingiem odkryła na swoim pierwszym rejsie statkiem MSC Fantasia. W RejsClubie dba o to, aby oferta rejsów na stronach była zawsze aktualna.

Prywatnie mama dwóch chłopców. Lubi spędzać czas z rodziną, a za największy relaks uważa spacery ze swoim psem.

Adam Kochanowski
Webdeveloper

Zawodowo i hobbystycznie związany z informatyką, a zarazem pasjonat turystyki, również tej morskiej.
Od kilkunastu lat współpracuje z touroperatorami zajmującymi się sprzedażą rejsów wycieczkowych, rozwijając serwisy i aplikacje internetowe oraz świadcząc szeroko pojętą działalność konsultacyjną.

Bogate doświadczenie zdobyte zarówno na płaszczyźnie informatycznej, jak i turystyki cruisingowej przekłada na tworzenie atrakcyjnych rozwiązań, które nierzadko wyznaczają nowe standardy w naszej branży.

Teresa Skawińska
Pilot rejsowy

Upłynęło już 10 lat, od kiedy rozpoczeła pracę pilota wycieczek. Doświadczenie wzrasta, lecz fascynacja podróżami nie maleje. Każda podróż jest inna, nowi ludzie, nowe przemyślenia. W swoją pracę daje całą siebie. Bardzo jej zależy, aby każdy z uczestników wycieczki wrócił zadowolony i na długo zachował w pamięci przyjemne wspomnienia z wyjazdu.

Priorytetem w pracy jest zadbanie o bezpieczeństwo, przekazanie ciekawych informacji, doskonała zabawa, aby każdy wrócił zrelaksowany. Życiowa optymistka, kocha muzykę i taniec.

Magdalena Krempa
Pilot rejsowy

Geograf z zawodu. Pilot i przewodnik wycieczek z zamiłowania. Stawia na aktywny wypoczynek. Sporo zjechanych kilometrów autostopem, rowerem, lokalnym transportem po Skandynawii, Kanadzie, Antypodach, Azji, Europie. Uwielbia morza i oceany dlatego rejsy w RejsClubie stwarzają bezpośrednią możliwość obcowania z wodą :).

Zaprasza na morza północne - rejsy wzdłuż norweskich fiordów oraz te cieplejsze wokół Australii i Nowej Zelandii.

Agnieszka Piętka
Pilot rejsowy

Doświadczony pilot i animator grup turystycznych. Organizator wyjazdók krajowych i zagranicznych na prawie wszystkich kontynentach. Ze swoimi grupami odwiedziła większość ciekawych zakątków ziemi. Doświadczenia zdobywała na lądach, morzach jak i oceanach koordynując grupy podczas rejsów turystycznych. W tym zakresie czuje sie jak przysłowiowa "ryba w wodzie". Agnieszka zajmuje się również organizacją i pilotażem wyjazdów typu incentive.

Prywatnie bardzo uśmiechnięta, spełnia się artystycznie rysując i malując, zwłaszcza na ubraniach i butach.

LiveZilla Live Help